Aktualności
Maj 21, 2019
Rekrutacja do Branżowej Szkoły Rzemiosła

W związku z powstaniem Branżowej Szkoły Rzemiosła I Stopnia w Łodzi przy Izbie Rzemieślniczej w Łodzi, prowadzimy nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020.

W dniu 13 maja br. rozpoczęliśmy rekrutację absolwentów szkół podstawowych, jak i gimnazjów.

Praktyczna nauka zawodu naszych uczniów odbywała się będzie w rzeczywistych warunkach pracy u pracodawców rzemieślników na podstawie umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego. Uczniowie naszej szkoły będą zatem posiadali podwójny status: ucznia oraz pracownika młodocianego. 

Serdecznie zapraszamy!

Listopad 30, 2017
Pierwsza edukacyjna gra w rzemiośle

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą grą edukacyjną w zakresie rzemiosła. Autorem gry jest Wielkopolska Izba Rzemieślnicza. Zachęcamy do zapoznania się z grą, która może być doskonałym narzędziem wykorzystywanym w doradztwie zawodowym. Link do gry: http://www.gra.spoleczne-rzemioslo.pl/

Listopad 30, 2017
Uruchomienie platformy edukacyjnej

Zapraszamy Państwa do korzystania z finalnej wersji internetowej platformy czeladniczych i mistrzowskich egzaminów zawodowych (w skrócie platforma EWR), stworzonej w ramach projektu „Nowa jakość egzaminów zawodowych w rzemiośle”. Przedsięwzięcie to realizowane jest w zakresie działania 2.15 „Kształcenie i szkolenie zawodowe dostosowane do potrzeb zmieniającej się gospodarki w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój”. Prace nad platformą trwały od końca sierpnia 2016 r. do maja 2017 r. Funkcjonuje pod adresem www.ewr.zrp.pl.